wtorek, 3 lutego 2026

SERVATOR “The Dark Triad”

 

Brzmi jak: death/thrash z Niemiec

Ekipa z Dolnej Saksonii działa już 32 lata, ale bez parcia na karierę. Nagrywają, gdy zbiorą pomysły odpowiedniej jakości. I gdy znajdą czas. Przerwa między ich ostatnimi albumami trwała aż 16 lat! Co my tu mamy? Oldschoolowy thrash (Slayer, Testament) zmieszany z takimż deathem (Vader, Obituary). Absolutnie nic odkrywczego, a żre aż miło.

https://www.facebook.com/Servator.Metal

Vlad Nowajczyk [8]


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz