wtorek, 29 listopada 2016

HOBBS’ ANGEL OF DEATH „Heaven Bled”Rock Stakk Records
Brzmi jak: slayeroblektrasz
Peter Hobbs nie należy do najbardziej pracowitych muzyków. Przez 30 lat dorobił się dwóch studyjnych długograjów, z których ostatni wyszedł w… 1995 roku. Reaktywacja jego projektu odbiła się zatem szerokim echem w podziemiu, bo debiut kultowy jest i już. Po czterech latach bestia wypluła świeże mięcho. Pięknie wydane, ekskluzywne japońskie mięcho na moim talerzu. I co? I nie jest to kuchnia, która urywa dupę.
Wczesny Slayer? Być musi, tym się Peter od zawsze inspirował. Planowanym urozmaiceniem są black/thrashowe klimaty, które jednak sprawiły, iż płyta niniejsza przelatuje bez echa i nic po niej nie zostaje. Zagrane to to nieźle, ale nie oszukujmy się: prawie każdy by tak zagrał. Macierzysta kapela hobbsowego personelu, Violentor, robi to lepiej. Najwyraźniej ciekawsze patenty zostawiają dla siebie.
Trzy bonusowe numery poruszą polskie serca, bowiem (jak wynika z wrzasków lidera) zarejestrowano je podczas pamiętnego bdb koncertu w Krakowie. Ciekawostka kolekcjonerska, przy całym szacunku dla kultowości itp.
www.facebook.com/hobbsangelofdeathofficial
Vlad Nowajczyk [6]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz